26 Şubat 2011 Cumartesi

Sucker Punch Fena Geliyor !


“Sucker Punch” genç bir kızın karanlık gerçeklerden kaçııp, hayal dünyasında özgürleşmesinin destansı hikayesini anlatan fantastik bir aksiyon filmi.

Zaman ve mekan sınırlaması olmadan, zihninin derinliklerinde her yere gidebilir, İnanılmaz maceralar yaşayarak, hayal ile gerçek arasındaki çizgiyi yok edebilir.

Kendi isteği dışında bir yere kitlendi, ama Babydoll (Emily Browning) hayatta kalma isteğini kaybetmedi. Özgürlüğü için savaşmaya kararlı bir şekilde, dört kızı - Dobra Rocket (Jena Malone), Şehirli Blondie (Vanessa Hudgens), Şiddetle Sadık Amber (Jamie Chung) ve İsteksiz Sweet Pea (Abbie Cornish)- birleşmeye ve kötü kaderlerinden ve onları tutsak tutan Blue (Oscar Isaac), Madam Gorski (Carla Gugino) ve Kumarbazdan (Jon Hamm) kaçmaya ikna eder.

Babydoll başta olmak üzere, kızlar kendilerini samurai savaşçılarından yılanlara kadar, sınırları olmayan fantastik bir savaşta bulurlar. Hayatta kalabilmek için nelerden vazgeçeceklerine karar vermek zorundalardır. Ama bir büyücünün yardımıyla, inanılmaz yolculuğun sonunda – eğer başarılı olurlarsa – özgür olacaklardır.

Yaratıcı bakış açısına sahip Zack Snyder’ın (“Watchmen,” “300”) vizyonundan çıkan “Sucker Punch” genç bir oyuncu kadrosuna sahip: Emily Browning (“The Uninvited”), Abbie Cornish (“Bright Star”), Jena Malone (“Into the Wild”), Vanessa Hudgens ( “High School Musicals”) ve Jamie Chung (“Sorority Row”), Oscar Isaac (“Robin Hood”), Carla Gugino (“Watchmen”), Jon Hamm (“The Town,” TV dizisi “Mad Men”) ve Scott Glenn (“The Bourne Ultimatum”).

“Sucker Punch’ın yönetmenliğini Zack Snyder üstleniyor. Synder, kendisine ait olan hikaye’nin senaryosunu Steve Shibuya ile beraber yazdı. Yapımcılığı Snyder ve Deborah Snyder, yönetici yapımcılığı da Thomas Tull, Wesley Coller, Jon Jashni, Chris deFaria, Jim Rowe ve William Fay üstleniyorlar.http://suckerpunchmovie.warnerbros.com/

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Trailer Addict- Movie Trailers