22 Mart 2011 Salı

Just Go With It - Hayatım Yalan


1969 yapımı Cactus Flower'ın yeniden çevrimi..
Bir plastik cerrrahi uzmanı olan Danny McGabe, kadınları tavlamak için sıradışı bir yöntem kullanmaktadır: Evlilik. Bekar olan Danny evli ama mutsuz olduğu yalanı ile tek gecelik bir çok ilişki yaşamıştır. Evlilik onun emniyet kemeridir. Ta ki hayatının aşkı Palmer ile karşılaşana dek... Kendisinden yaşça küçük bir ilkokul öğretmeni olan Palmer, ona yalan ve çapkınlık dolu eski hayatını unutturmuştur.
Ancak Danny, günün birinde cebinde unuttuğu alyans nedeniyle Palmer'a yakalanır ve boşandığını söylemek zorunda kalır. Elbette bu durumda yalanını destekleyecek eski bir eş bulmak zorundadır, yardımına işyerindeki Katherine Murphy koşar. Katherine ile evli olduğu yalanını yutturmaya çalışan Danny, bir de çocukların devreye girmesi ile iyice zor durumda kalır.
Bu aralar beyazperdeye uğrayan bol romantik soslu komedilerden biri daha. Adam Sandler filmi elbette ya da Jennifer Aniston'mı desem; bir de üzerine Nicole Kidman'ın harika oyunculuğunu ve Brooklyn Decker'ın güzelliğini katarsak ortaya gayet hoş bir film çıkıyor. Çocuk oyuncuların zaman zaman rol çaldığını da es geçmemek gerekli, özellikle Adam Sandler'ın kızı rolündeki Bailee Madison'a dikkat. İyi seyirler..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Trailer Addict- Movie Trailers